SPOR
Giriş Tarihi : 28-09-2021 13:27   Güncelleme : 28-09-2021 13:27

Adıyaman'da Çadır Kampı Gerçekleşti

Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Avrupa Spor Haftası Etkinlikleri kapsamında Gazihandede Mesire Alanında Çadır Kampı gerçekleştirildi.

Adıyaman'da Çadır Kampı Gerçekleşti

"Çadırını Kap Gel"  sloganı ile gerçekleşen etkinliğe; il dışından ve ilimizden yaklaşık 150 vatandaş ile Ak Parti GMDK Başkanı Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın , AFAD İl Müdürü Osman Ertuğrul Altuğ, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin in bulunduğu heyet katılım gösterdi.

Kamp alanında gençler ile bir araya gelen Ahmet Aydın Adıyaman'da  aileler ve gençlerin için tarz sosyal etkinliğe ihtiyacın olduğunu ifade ederek "Gazihandede Çadır Kampı'nda gençlerimizin gönülden muhabbetlerine ve sevinçlerine ortak olduk. Bu güzide ortamın daha geniş kitlelerle tekrarlanması için gerekli desteği vereceğiz. " dedi.

Kampa katılım gösteren herkese teşekkür eden  İl Müdürü Fikret Keleş "Adıyaman'da Gençlik ve Spor alanında hizmetlerin arttırılması ve çıtasının yükseltilmesi amacıyla çıktıkları bu yolda sıradanlığın dışına çıkarak ilimiz için gerekli sosyal, sportif, kültürel aktivitelerin sayısını ve niteliğini arttırmaya çalışıyoruz. Avrupa Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Çadır Kampına ilimizden ve il dışından katılımın bu denli yüksek olması bizleri bu alanda motive etti. Gerçekleştirdiğimiz bu kampa katılım gösteren siz değerli kampçılar ve  bilhassa Gençlik ve Spor yatırımları konusunda bizlerden desteklerini esirgemeyen Adıyaman Valimiz Mahmut Çuhadar ile Milletvekilimiz Ahmet Aydın'a bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.