SAĞLIK
Giriş Tarihi : 23-05-2022 19:32

Adıyaman'da Yetki Yine Emin Ellerde…

2022 Mayıs Ayı İtibariyle Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi son 1 yıl içerisinde “619” Yeni Üyelik İle %23’lük büyüme sağlayarak 3318 üye sayısına ulaştı.

Adıyaman'da Yetki Yine Emin Ellerde…

Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yakub Çelik yaptığı açıklamada; İl Sağlık Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Adıyaman Üniversitesi ve bunlara bağlı bütün kuruluş ve Hastanelerde açık ara farkla yetkiyi perçinlemiştir dedi.

Çelik, Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın haklı mücadelesini sürdürmede en ufak bir tereddüt yaşamadan ilgili platformlarda en net şekilde eleştirilerimizi dile getirerek, bizlere vermiş olduğunuz emanet şuuruyla sahiplendiğimiz tabanımızın iradesini Sağlık-Sen’in hak temelli mücadelesini her zaman ve her zeminde teşkilatımızın desteği ile tereddütsüz ve etkin şekilde sürdüreceğimizi buradan ifade etmek istiyorum.

Bizlere güvenip, her zaman yanımızda olan ve üyelikleri ile bu başarıya imza atan,  En Başta Çok Değerli Sağlık- Sen Üyelerimize, Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcımız Yasin Barutçu Başkanımıza, Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarıma, İlçe Başkanlarımıza ve ilçe Teşkilatlarımıza, Kadın Kolları Başkanımız  ve Yönetimine, Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetimine İşyeri Temsilcisi Arkadaşlarıma, Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyesi Arkadaşlarıma ve Davamıza gönül vermiş tüm üyelerimize yürekten teşekkür ederim. Bu başarı hepinizin ortak başarısıdır, hepinizi ayrı ayrı tebrik eder, saygılar sunar. Gücümüz Teşkilatımız, Birlik ve Beraberliğimizdir şeklinde konuştu.

                        

                           

AdminAdmin