SPOR
Giriş Tarihi : 09-12-2021 21:14   Güncelleme : 09-12-2021 21:14

Adıyamansporlu Futbolculara Baklava Dopingi

Adıyaman 1.Amatör küme liginde şampiyonluk mücadelesi veren Adıyamanspor, Besnispor maçı hazırlıklarını sürdürdüğü antrenmanı ziyaret eden Boztepespor Kulübü Başkanı Mehmet Ergül, Teknik direktör Hasan Doğan ve Nurullah Güven yönetimindeki antrenmanı ziyaret etti.

Adıyamansporlu Futbolculara Baklava Dopingi

Başkana ziyareti sırasında Adıyamanspor Kulüp Başkanı Recep Karaca, Takım Kaptanı Mehmet Ali Yakışık, yöneticiler ve sporcular eşlik etti.

Antrenmanı izleyen Boztepespor Kulübü Başkanı Mehmet Ergül, idman sonrası teknik heyet ve futbolculara baklava ikram etti.

Adıyaman 1.amatör küme liginde aldıkları galibiyetlerden dolayı futbolcuları ve teknik ekibi tebrik eden Başkan Mehmet Ergül, başarılarının devamını diledi. Takımın oynadığı futboldan memnuniyetini dile getiren Ergül, “2021-2022 sezonunun tüm camiaya hayırlı olmasını dileyen Ergül Özlenen Adıyamanspor'u yine hak ettiği yere tekrar dönmesi için başarılar diledi. Adıyamanspor takımı Dürüst, hırslı, kaliteli ve karakterli futbolculardan oluşuyor. Sizler centilmence bu ligde mücadele etmeye devam edin. Başarı kendiliğinden gelecektir. Biz Boztepespor kulübü olarak her zaman sizlerin yanında olacağız" dedi.

Adıyamanspor Kulüp Başkanı Recep Karaca ise Boztepespor Kulübü Başkanı Mehmet Ergül'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkanı Recep Karaca Adıyamanspor'un hak ettiği yerlere gelmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. oynayacağımız her maçta efsaneyi desteklemeye tüm taraftarlarımızı bekliyoruz dedi.