SİYASET
Giriş Tarihi : 13-10-2021 08:57   Güncelleme : 13-10-2021 08:57

AK Gençlik’ten Mahalle Bizim Gençlik Bizim Buluşması

AK Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları tarafından başlatılan ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ buluşmalarının ilki gerçekleşti.

AK Gençlik’ten Mahalle Bizim Gençlik Bizim Buluşması

Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda saha çalışmaları, siyaset ve sosyal sorumluluk projeleri üzerine fikir alışverişleri yapıldı.

Adıyaman Keleş konağından gerçekleşen buluşmaya AK Parti İl Başkan Mehmet Dağtekin, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, İl Başkan Yardımcısı Emrah Bulucu, Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, Merkez,  İlçe Başkan Yardımcısı Ziya Başaran, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve Ak partili gençler katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin “Öncelikle ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ buluşmaları kapsamında bizleri gençlerle buluşturan Mevlüt Kuştepe Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum. Böyle gençlerimiz olduğu sürece  önümüzde bırakınız seçimi, aşılmayacak hiçbir dağ, çözülmeyecek hiçbir sorun, verilmeyecek hiçbir mücadele görmüyorum. Öncelikle gençlerimize şunu vurgulamak istiyorum; hiç kimsenin sizin hayallerinizi karartmasına, ufkunuzu daraltmasına, vizyonunuzu köreltmesine izin vermeyin. Ne kadar özgür düşünürseniz kendinize o kadar parlak bir gelecek kurma iradesine sahip olursunuz. Ne kadar bilinçli hareket ederseniz kendinizi o derece sağlam bir temelin üzerinde bulursunuz. AK Parti Gençlik Kolları bünyesinde bir dava şuuruyla çalışan gençlerimizin, bu şuuru ve aidiyet duygusuyla hareket edeceğinden zerre şüphem yoktur. Ben sizden gençliğinizden vazgeçmenizi değil, tam tersine gençlik ateşinizi kendiniz, aileniz, ülkeniz ve milletiniz için sürekli harlamanızı, sürekli canlı tutmanızı istirham ediyorum. Sizin heyecanınız, sizin enerjiniz, sizin şevkiniz, sizin umutlarınız bizim en büyük güç kaynağımız olacağınız bilmenizi istiyorum.  Gelecek gençlerimizin. Her gencimiz bizim için çok kıymetli. Şiarımız tevazu, kendini bilmek ve hasbilik. Yapmamız gereken her şey bu temel ilkelerden sonra gelir. Heyecanıyla, aşkıyla, azmiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ve onunla birlikte medeniyet nöbetini devralacak siz gençleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bu vesile toplantımızın tüm gençliğe hayırlı olmasını hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

“Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programını değerlendiren Ak Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ise bu program vesilesiyle yüzlerce gençle buluştuklarını ifade ederek “ Bu anlamda, sosyal, siyasi, genel ve yerel gündemle ilgili fikir alış verişinde bulunuyoruz. Buluşmalarımızda gençlerimiz siyasi büyüklerimizle bir araya gelerek onların siyasi tecrübelerinden istifade etmek, onları tanıma, fikir beyan etme, sıkıntılarını dile getirme fırsatı yakalıyoruz. Şuana kadar bu verimli toplantılar dolayısıyla çok güzel geri dönüşler almaya başladık. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” sloganıyla yarınların varisleri olacak genlerimizin her daim yanında olacağız dedi.