GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-06-2021 08:45

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Teşkilatı'ndan köy ziyaretleri - Videolu Haber

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığınca köylere program düzenlendi..

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Teşkilatı'ndan köy ziyaretleri - Videolu Haber

Merkez İlçeye bağlı köy ziyaretleri kapsamında düzenlenen programda, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve İl Genel Meclis Üyesi Hamza Özçelik ile birlikte Merkez İlçeye bağlı, Sarıkaya, Kavak, Varlık, Çatalağaç, Başlıca, Doğalı, Mustafabeyli köylerini ziyaret etti.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ise Merkez İlçe Başkanı Av.Mustafa Alkayış ve İl Genel Meclis üyesi Osman Koyuncu ile birlikte merkez ilçeye bağlı Doyran, Battalhöyük, Elmacık, Külafyöyük, Ilıcak, Uğurca, Akpınar, Gümüşkaya, Ağcin, Kuyulu, Bebek, Köristan ve Atakent köylerini ziyarette bulundu.

AK Parti Adıyaman Milletvekili M.Fatih Toprak da, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Ziya Başaran ve İl Genel Meclisi üyesi Fatih Olgun ile merkez ilçeye bağlı Sarıharman, Çayırlı, Çıplakbaba, İncebağ, Dişbudak, Aydınlar, Kızılcapınar, Karahöyük, Aydınoluk, İpekli ve Eski Hısnımansur köylerini ziyaret etti.

“AK Partimiz köylerimizde hizmette destanlar yazdı”

Programa ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av.Mustafa Alkayış; “AK Partimiz köylerimizde hizmette destanlar yazdı. Yapılan hizmetleri yerinde görmek, köylerimizin talep beklentilerini karşılamak için AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekillerimiz İbrahim Halil Fırat ve M.Fatih Toprak ile İl Başkanımız Mehmet Dağtekin’in de katılımı ile köy programı yaptık. İl Genel meclis üyelerimizin sorumlu oldukları ve hizmet götürdükleri köyleri üç grup halinde programlayıp, ziyaret ettik.” dedi.

Yaptıkları ziyaretlerde köylerde yapılan hizmetleri yerinde gördüklerini belirten Alkayış, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Talepleri ve beklentileri raporlayarak takip edeceğiz. Köy muhtarlarımızın beklentilerini yerine getirmek için gayrete devam edeceğiz. Merkez ilçe olarak köylerimizde hizmet götürme anlamında yüzde 97’ler civarındayız. AK Partimiz köylerimizin, kanalizasyon, yol, kilitli parke, içme suyu gibi temel sorunlarını çözmüştür. Bu gün tüm köylerimizde çöplerimiz toplanmaktadır. Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda şehirde hangi hizmetler varsa köylerimizde de aynı hizmetlerin olması için çalışmaya devam ediyoruz. Bilindiği üzere Merkez ilçemizde 7 tane il genel meclis üyeliği bulunuyor. Son yapılan yerel seçimlerde merkez ilçemizde 7 il Genel Meclis üyeliğinin hepsi halkımızın oyları ile AK Partimiz tarafından temsil edilmektedir. Yani halkımız yapılan hizmetlerin karşılığını oyları ile desteklemektedirler. Bu da üzerimizde büyük bir sorumluluk vermektedir.  Bu ziyaretlerimizi devam ettirerek milletvekillerimiz ile birlikte merkez ilçemizdeki tüm köyleri ziyaret edeceğiz."

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :