GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-07-2021 15:44   Güncelleme : 19-07-2021 15:44

Alagöz’den Kurban Bayramı Mesajı

Alagöz’den Kurban Bayramı Mesajı

S.S Has Adıyaman Tütün Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Başkanı Şevket Alagöz, Kurban Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

Tüm İslam aleminin bayramını tebrik eden Başkan Alagöz: "Kurban Bayramı'nın ülkemiz, İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

S.S Has Adıyaman Tütün Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Başkanı Şevket Alagöz: "Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı, aynı heyecanla kucaklaştığımız, aynı ruhu yaşadığımız, aynı coşkuyu paylaştığımız mübarek Kurban Bayramı'na ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin Adıyaman’ımızın ülkemiz, İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum" dedi.

Başkan Alagöz mesajını şöyle sonlandırdı: "Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir. İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizin ve İslam aleminin bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum." diyerek sözlerine son verdi.