GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-01-2022 13:06   Güncelleme : 05-01-2022 13:06

Başkan Adayı Mahmut Atalay; Odamızı Çekim Merkezi Yapacağız

Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Adayı Mahmut Atalay, sıradan bir yönetim değil, üyelerinin sıkıntılarını çözüme kavuşturan, güçlü ve donanımlı bir yapı hedefiyle aday olduklarını söyledi.

Başkan Adayı Mahmut Atalay; Odamızı Çekim Merkezi Yapacağız

Adıyaman’da kuaförlük mesleği yürüten Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Adayı Mahmut Atalay, seçimlerin bir bayrak yarışı olduğunu anımsatarak, meslektaşlarının sorunlarını bildiğini kaydetti.

Başkan Adayı Atalay, sıradan bir yönetimin dışında üyeleriyle birlikte yol yürüyen bir başkan olacağını söyledi.

Adıyaman Berberler, Kuaförler ve Otelciler Esnaf ve Sanatkârlar Odasına aday olan Mahmut Atalay seçim gezilerine devam ederek meslektaşlarından destek olmaları çağrısında bulundu.

Oda üyesi esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek sorun sıkıntı ve taleplerini dinleyerek yapacakları hizmetleri oda üye esnafları ile paylaşan Mahmut Atalay esnaf arkadaşların yoğun ilgisi ile karşılanıyor.

Ziyaret esnasında Berberler, Kuaförler ve Otelciler Esnaf odasını daha iyi yerlere getirme sözü veren Atalay, "26 yıldır erkek ve bayan kuaförlüğü yapıyorum. Bayan kuaförlüğü 18 yıldır devam ediyor. Mesleğin eksikliklerini arkadaşlarımızın da desteğiyle yola çıkarak gördük. Ne yazık ki çevre illerimizdeki odaları eksiklikleri de görüp fark etmemek mümkün değil.

Atalay: Güçlü ve Donanımlı Bir Kadro İle Yola Çıkmış Bulunmaktayız

Başkan Adayı Mahmut Atalay, “Bilgi ve birikimimi odamız ve üyelerimiz için yılmadan yorulmadan kurmuş olduğumuz güçlü kadromuzla ve sizlerle beraber odamız öncülüğünde sık sık bir araya gelerek şehrimizin paydaşları olan valilik, belediye ve diğer kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte her daim üyelerimizin sorunlarını çözme noktasında gayret ve çaba göstereceğimden hiç şüpheniz olmasın. Eğer sizler takdir eder bizleri odamızın başkanlığına seçer ve teveccüh gösterirseniz odamız sıra dışı yani sıradan yönetilen değil şehrimizde yapacağı çalışmalarla sosyal aktivitelerle üyesinin her ne sıkıntısı olursa olsun oda olarak çözme noktasında birlik ve beraberlik içerisinde çözüme kavuşturacağım. Odamızın ve sektörün sorunlarını iyi biliyorum. Güçlü ve donanımlı bir kadro ile yola çıkmış bulunmaktayız. İşimizin ne kadar zor olduğunun bilincinde ve farkındayız” dedi.