GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-07-2021 17:12   Güncelleme : 13-07-2021 17:12

Başkan Başak Mazbatasını Aldı

Başkan Başak Mazbatasını Aldı

S.S Adıyaman Güney Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Nevzat Başak, mazbatasını aldı.

Geçtiğimiz Cuma  günü yapılan S.S Adıyaman Güney Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi genel kurulunda 590 oy alarak başkanlığa seçilen Nevzat Başak, İl Seçim Kurulu'ndan mazbatasını aldı. Yönetim kurulu ile birlikte mazbatasını almaya İl Seçim Kuruluna gelen Başak, 4 yıl sürecek olan başkanlık mazbatasını alarak resmen göreve başladı.

Genel kurulda kendisine destek veren, vermeyen tüm S.S Adıyaman Güney Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi üyelerine teşekkür ettiğini belirten Başkan Nevzat Başak, “Genel kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran, bizlere oy veren ya da vermeyen tüm üyelerimize, esnaf sanatkarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizlere bu görevi layık gören üyelerimiz mahcup etmeyeceğiz.  Üyelerimize en iyi hizmeti verebilmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacağız. Gücümüzü esnaf ve sanatkarımızdan aldığımızın bilincindeyiz.  Bizleri bu odanın başkanlığına ve yönetimine layık gören tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.