SİYASET
Giriş Tarihi : 05-12-2022 10:19

Başkan Koca Güven Tazeledi

İYİ Parti Adıyaman merkez ilçe başkanlığı, 3.olağan kongresini gerçekleştirdi. Tek liste halinde gidilen kongrede mevcut başkan Mehmet Murat Koca oyların çoğunu alarak yeniden başkan seçildi.

Başkan Koca Güven Tazeledi

Adıyaman İYİ Parti Merkez İlçe başkanlığı 3.olağan kongresini  gerçekleştirdi. Kongreye tek aday ve tek listeyle gidildi. Mevcut başkan Mehmet Murat Koca oyların çoğunu alarak yeniden başkan seçildi.

Kongrede bir konuşma yapan başkan Mehmet Murat Koca, şunları dile getirdi. Bizler ülkemizin içerisinde olduğu şu zor süreçte çalışacağız,  daha çok çalışacağız, daha samimi çalışacağız, daha verimli çalışacağız, daha çok insana ulaşacağız. Bizi duymamış olanlara kendimizi duyuracağız,  bizi tanımamış olanlara kendimizi tanıtacağız. Ülkemiz için kendimiz için gerçekleştireceğimiz projelerimizi anlatacağız. Yılmadan usanmadan hepimiz inandığımız dava uğruna ulaşabileceğimiz her insana dokunacağız. Onların sorunlarına odaklanacağız çözüm önerilerimizi anlatacağız ve önce kentimizin sonra da ülkemizin yaşam kalitesini artırabilmek için elimizden geleni yapacağız. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize şahsıma ve yönetim kurulumuza göstermiş olduğunuz teveccüh ve destekten dolayı en kalbi duygularımla bir kez daha teşekkür ediyor,  önümüzdeki genel seçimlerin iktidara yürüyeceğimiz yolda hepimize hayırlar getirmesini diliyorum. Yolumuz bahtımız iktidara doğru yürüyüşümüz hayırlı olsun değerli dostlar, sağ olun var olun ”ifadelerini kullandı.

 

AdminAdmin