İLÇE
Giriş Tarihi : 01-04-2021 17:18   Güncelleme : 01-04-2021 17:18

Başkan Yıldırım: Biz Gölbaşı’mızın Her Bir Köşesine Sevdalıyız

Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Gölbaşı’nın ilçe oluşunun 63. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Yıldırım: Biz Gölbaşı’mızın Her Bir Köşesine Sevdalıyız

Başkan Yıldırım kutlama mesajında, 35 bin nüfusuyla Gölbaşı’da birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir aile olduklarını belirti.

Seçim öncesi ve sonrasın da da birbirine kenetlenmiş büyük bir aile olduklarını vurguladıklarını aktaran Yıldırım sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz Gölbaşı’mızın her bir köşesine sevdalıyız. Kendi içimizde sevgi ve muhabbeti büyüterek kocaman bir aile olmayı başardık. Hep birlikte güldük, hep birlikte dertlendik. Düğünümüzde de birdik, cenazemizde de. Zorluklar karşısında hep beraber kenetlendik. Sevginin ve değişimin ışığında fedakârca çalışan personellerimizle canla başla, aşkla, heyecanla çalıştığımız bir yılı geride bıraktık.

Gölbaşı Belediyesi olarak sizlere hizmet etmeninin gururunu yaşıyoruz. Sağlığın ve özgürlüğün değerinin öne çıktığı, yaşamın kıymetinin daha iyi anlaşıldığı bu dönemde yardımlaşma ve dayanışma ruhumuzun pekiştiğini görüyoruz. Destekleriniz ve dualarınızla bu kötü günleri de geride bırakarak, eskisi gibi samimiyetle kucaklaşacağımız günler çok yakın.  Ayrıca bugün 1 Nisan, yani Gölbaşı’mızın ilçe oluşunun yıl dönümü, güzel Gölbaşı’mızın ilçe oluşunun 63. yıl dönümü kutlu olsun. Sağlık, huzur, mutluluk dolu nice günler geçirmeniz dileğiyle hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum”