GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-05-2022 23:07   Güncelleme : 01-05-2022 23:33

Başkan Yıldrım'dan Ramazan Bayramı mesajı

Adıyaman Drejan Merkez Koşanlar köyü Dernek Başkanı Ramazan Yıldırım, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldrım'dan Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Yıldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Rahmet ve mağfiret dolu Ramazan ayını geride bırakıp, Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında gelen ve toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramlar, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi ve saygının katmerleştiği, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı müstesna günlerimizdir.

Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bu özel günlerde büyüklerimizi ziyaret ederek onların hayır duasını almalı, küçüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşarak onların bayram sevincine ortak olmalıyız. Ayrıca komşularımızla, özellikle ihtiyaç sahibi, yaşlı, kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit ve gazi ailelerimizle bir araya gelerek onlarla bayram neşesini ve coşkusunu paylaşmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit aileleri ve gazilerimiz olmak üzere Adıyamanlı hemşerilerimizin, milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor; bayramın ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum."

AdminAdmin