KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 06-12-2022 15:55

Bekir Develi Adıyamanlılarla buluştu - Videolu Haber

Adıyaman Belediyesi ile Milli Türk Talebe Birliği (MTTB)’nin ortaklaşa düzenlediği kültür ve sanat etkinliği programına, yoğun ilgi gösterildi

Bekir Develi Adıyamanlılarla buluştu - Videolu Haber

Adıyaman Üniversitesi (ADYÜ) Vehbi Koç Konferans Salonu’nda düzenlenen belediyenin kültür ve sanat etkinliğine televizyon programcısı, tiyatro oyuncusu ve yazar Bekir Develi, konuşmacı olarak katıldı. Salonu tıklım tıklım dolduran katılımcılara yönelik gerçekleşen “Gönle Düşen Sohbetler" isimli programda, enfes bir söyleşi gerçekleştiren Bekir Develi, katılımcıların yoğun ilgisine mazhar oldu.
Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, MTTB Adıyaman Şube Başkanı Hüseyin Oğuzhan Kılınç ve çok sayıda vatandaşın iştirak ettiği programda, doyumsuz bir söyleşi gerçekleşti.   
Televizyon programcısı, tiyatro oyuncusu ve yazar Bekir Develi, gerek kendi hayatından verdiği örnekler, gerekse anlattığı hikâyelerle vatandaşların farklı bir bakış açısı geliştirerek hayata yaklaşımlarının daha olumlu olması gerektiği üzerinde durdu. Bir şeyi elde etmek için mücadele vermek gerektiğini vurgulayan Develi, ailelere önemli tavsiyelerde bulundu.
Adıyamanlıların yoğun ilgisinin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Belediyemiz ve MTTB ortaklaşa yürüttüğü Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında sunucu- yazar Bekir Develi’nin katılımıyla gerçekleştirilen ‘Gönle Düşen Sohbetler’ adlı söyleşiye katıldık. Kıymetli söyleşiden dolayı Sayın Develi’ye teşekkür ediyoruz. Hemşehrilerimin yoğun ilgisini görmek de ayrı bir mutluluk” şeklinde konuştu.
​Program sonunda Başkan Kılınç, Bekir Develi’ye bir buket çiçek takdim ederek, söyleşisinden ötürü teşekkür etti.

Kaynak: PHA
Haberin Videosu :

AdminAdmin