SPOR
Giriş Tarihi : 20-12-2021 23:26   Güncelleme : 20-12-2021 23:26

Dumlupınar: Gücümüzü Biliyoruz

TFF 2. Ligi Kırmızı grupta mücadele eden takımımız Adıyaman Futbol Kulübü, Çorum Futbol Kulübü maçında yenilginin üzüntüsünü yaşıyor.

Dumlupınar: Gücümüzü Biliyoruz

Hafta sonu deplasmanda karşılaştığı Çorum Futbol Kulübü maçının Hakemi Ömer Tolga Güldibi’ne Adıyaman Futbol Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar verdiği yanlış kararlardan dolayı tepki gösterdi.

Adıyaman Futbol Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, Lig’in 18. Haftasında oynadığı Çorum Futbol Kulübü maçı sonrası açıklamaya buldu.

Hakemin verdiği penaltı kararının çok ağır olduğunu vurgulayan Adıyaman Futbol Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, En kötü 1 puan alacağımız maçtan 3-0 mağlup ayrıldık. Maçı tribünden ve ekranları başında izleyenlerin bile çok net hakem hatası olarak değerlendirdiği pozisyonlar, maçın gidişatını ve dolayısıyla sonucunu da etkiledi dedi.

Dumlupınar, hakemin vermiş olduğu penaltı kararı maçın kırılma noktasıydı. İkinci golden önce elle oynamayı görmemesi haksız bir şekilde kırmızı kart göstermesi maçın kaderini belirledi. Rakibimizi eksik yakaladığımız gollük hızlı hücumlarımız, avantaj kuralı uygulanması gerekmesine rağmen faul düdükleri ile kesilince bir çok net gol pozisyonumuz da başlamadan bitmiş oldu. Maç kazınıp, kaybedebiliriz. Hakemin verdiği kararlar maçın önüne geçmemeli.  Biz gücümüzü biliyoruz. Önümüzde çok önemli bir maç var. Herkesin herkesi yenebildiği ligimizde, kendi evimizde Bodrumspor maçına sadece Adıyaman Futbol Kulübü olarak değil, bütün şehir olarak hazırlanıp, hep beraber ligin ilk devresini 3 puanla kapatmak istiyoruz. Başka Adıyaman Futbol Kulübü yok dedi.