GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-07-2021 15:44   Güncelleme : 19-07-2021 15:44

Esob`dan Bayram Mesajı

Esob`dan Bayram Mesajı

Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Mustafa Salman, Kurban Bayramı mesajında, sağlık, huzur ve kardeşlik içerisinde bir bayram temennisinde bulundu.

Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Mustafa Salman, Mübarek Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak başta milletimiz olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını kutladı. Bayramların huzur ve kardeşliği pekiştirdiğini ifade eden Başkan Salman, birlik beraberlik içerisinde nice bayramlara erişilmesi temennisinde bulundu.

Başkan Salman, Türkiye Cumhuriyeti’nin çok önemli zorluklardan geçerek bugünlere geldiğini dile getirdi ve “Tıpkı devletler gibi bireylerin de hayatlarında sorunlar ve sıkıntılı dönemler oluyor. Toplum olarak bizlere düşen bu sorun ve sıkıntıları el birliği ile aşmak, milletimizin ve İslam aleminin her ferdinin çok daha iyi bir bayram geçirmesi için elimizden geleni yapmak olmalıdır” diye konuştu. Bayramların; yardımlaşma, paylaşma, yakınlaşma gibi güzel duyguları beraberinde getirdiğini ve bayramların manevi ikliminde birlik beraberliğin güçlendiğini vurgulayan Başkan Mustafa Salman; Kurban Bayramı’nın getirdiği tüm güzelliklerden azami derecede faydalanmamız gerektiğini kaydetti. Bu bayramı ve her bayramı tıpkı önceki yıllarda yaptığımız gibi sevdiklerimizle birlikte doyasıya yaşamayı diliyoruz. Bu vesileyle başta Adıyaman esnaflarımızın tüm üyelerimiz, çalışanlarımız ve aileleri olmak üzere hemşehrilerimin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Rabbimden, bizleri sağlık ve huzur içerisinde nice bayramlarla ulaştırmasını diliyorum” diye konuştu.