GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-02-2021 11:50   Güncelleme : 03-04-2021 08:43

Gariban Babası Hasan Baba Varlık Mahallesine’de Elini Uzattı

Bağımsız Milletvekili Adayı Hasan Berkcan İhtiyaç ramazan ayından sahiplerine ekmek yardımına bir mahalle daha ekledi.

Gariban Babası Hasan Baba Varlık Mahallesine’de Elini Uzattı

Bağımsız Milletvekili Adayı Hasan Berkcan İhtiyaç ramazan ayından sahiplerine ekmek yardımına bir mahalle daha ekledi.

Almanya’da yaşayan Adıyamanlı İş adamı Bağımsız Milletvekili Adayı Hasan Berkcan ihtiyaç sahipleri için bir çok mahalle fırınlarda günde 100 adet ekmek dağıtımı yapmaya devam ediyor.

Bağımsız Milletvekili Adayı Hasan Berkcan Coronavirus (Covid-19) nedeniyle çalışamayan, evden çıkamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar için şehrin farklı noktalarındaki fırınlarında her gün yüzlerce ailenin ekmek ihtiyacını karşılayacak.

Bağımsız Milletvekili Adayı Hasan Berkcan yaptığı açıklamada, Ramazan ayı boyunca 3 bin ekmek dağıtımı yapacağız. Belirlenen her mahallede gün den 100 ekmek ihtiyac sahiplerine ücrettiz bir şekilde verilecek. Mahalle muhtarlarının tespit ettikleri ihtiyaç sahibi ailelerin günlük ekmek ihtiyaçlarını karşılamaları için Varlık Mahallesinde 1504 sokakta bulunan Özmen fırınında günde 150 tane ayda 4500 ekmek dağıtımı yapacağız.

Bağımsız Milletvekili Adayı Hasan Berkcan Berkcan, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine dağıtımlarımız devam edecek başka mahallelerde ihtiyaç sahiplerine ulaşarak onlarında bir nebze olsun ekmek ihtiyaçlarını karışlayacağız şeklinde konuştu.

Varlık Mahallesi Muhtarı Salih Özmen ise, çok güzel bir hayır, bu şekilde daha çok hayırseverin çıkmasını istiyoruz. Böyle zor günlerde güzel bir hayır oldu. Hayırsever işadamımız Hasan Berkcan’a çok teşekkür ediyorum. Mahallemizde Korona virüs nedeniyle zor günler geçiren vatandaşlara destek oldular. Bizde ramazan ayı boyunca günde 150 ekmek dağıtımı yapacağız dedi.