GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-01-2022 09:39   Güncelleme : 28-01-2022 09:50

İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hakan Yanar Oldu

İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hakan Yanar Oldu

Adıyaman İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odasının Yeni Başkanı Hakan Yanar oldu.

Adıyaman  İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimleri bugün yapıldı. İki liste ile girilen seçimlerde Başkan Adayı Hakan Yanar oda başkanlığına seçildi.

Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği toplantı salonu'nda düzenlenen olağan genel kongresine esnaflar yoğun ilgi gösterdi.

357 üyenin oy kullandığı seçimde Mehmet Volkan Alparslan  127 oy alırken Hakan Yanar  üyelerden 219 oy aldı, 11 oy ise geçersiz sayıldı. Hakan Yanar, oy çokluğuyla yeni başkan seçildi.

Adıyaman İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı şeçilen Hakan Yanar yaptığı açıklamada, kendisini ve yönetimine bu görevi layık gören ve hava malefetine rağmen gelip oy kullan kongreye katılım sağlayan tüm esnaflara teşekkür etti.  Yeni dönemde en büyük çabayı esnaflar için vereceklerini dile getiren Başkan Yanar, eşit hizmet anlayışıyla hiç bir esnafı mağdur etmeme gayreti içinde olacaklarını söyledi. yeni yönetiminde tecrübe ile gençliği birleştirdiklerini de dile getiren başkan yanar, tün esnaflara el uzatarak birlik ve beraberliğin ön planda tutalacağı yeni dönemin hayırlar getirmesini diledi. kongrenin kazananının Adıyaman ve esnaflar olduğunu sözlerine ekleyene Başkan hakan Yanar, Bu yola baş koymuş insanlarla çıkmak benim için ayrı bir mutluluk. Ben ve ekibim bir söz verdik. Bu seçimlere koltukta oturmak için değil sahada toz yutmak için geliyoruz. İnşaat sektörünü canlı tutarsak bilin ki ekonomiyi de canlı tutarsınız. Her gün gelişen ve büyüyen inşaat sektörü bu işin mutfağında pişmiş kişilerle daha da gelişecektir” dedi.

 

 

 

AdminAdmin