İLÇE
Giriş Tarihi : 03-04-2021 07:41

Kaymakam Koç: Gayemiz Kahta'yı sanayi, üretim ve insan kaynağı merkezi haline getirmektir

Adıyaman'ın Kahta ilçe Kaymakamı ve Kahta OSB Yönetim Kurulu Başkanı Abdil Koç, Kahta Organize Sanayi Bölgesinde çeşitli temaslarda bulundu..

Kaymakam Koç: Gayemiz Kahta'yı sanayi, üretim ve insan kaynağı merkezi haline getirmektir

Kahta ilçesi OSB'de incelemede bulunan Kaymakam ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Abdil Koç, amaçlarının Kahta'yı sanayi, ve üretim ve insan kaynağı merkezi haline getirmek olduğunu söyledi.

OSB Başkan Vekili ve Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, yönetim kurulu üyesi Zeynel Çelik ve Bölge Müdürü Yusuf Uluçay'ın da yer aldığı temaslar kapsamında Megi Tekstil, Doğan Tekstil ve Kaysan Peynir İşletmeciliği firmalarını ziyaret eden kaymakam yetkililerden bilgi aldı. 

Üretim tesislerini inceleyen ve personelleri ziyaret eden Kaymakam Koç, "Kahta Organize Sanayi Bölgesi üretim ve istihdam üssü haline gelerek ilçenin sosyo-ekonomik yapısına doğrudan etki ediyor. 2. etabın açılmasıyla daha da büyüme kaydedeceğiz. Gayemiz Kahta'yı sanayi, üretim ve insan kaynağı merkezi haline getirmektir. Bu vesileyle tüm iş insanlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.