GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2023 09:02

Mustafa Salman Tekrar Başkan Oldu

Bugün yapılan S.S. Adıyaman Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurul Toplantısında mevcut Başkan Mustafa Salman, rekor oyla yeniden başkan seçildi.

Mustafa Salman Tekrar Başkan Oldu


Özel bir düğün salonunda S.S. Adıyaman Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Divan kurulunun oluşmasından sonra bir konuşma yapan başkan Mustafa Salman birlik ve beraberlik mesajı vererek şunları dile getirdi. “Bugün burada bir seçim yapıyoruz. Bu seçimin bir bayram havası içinde geçmesini diliyorum. Amacımız sizlere daha iyi hizmet etmektir. Biz sizin için varız, esnafımız için varız, esnafımızın işlerini büyütmesi ve krediye olan ihtiyacını karşılamak için gecemizi gündüzümüze kattık. Bundan sonrada dün olduğu gibi yarında esnaf kardeşlerimizin yanında olacağız. Seçimin hayırlara vesile olmasını diliyor, burada kadar gelip bizlere destek olan tün esnaf kardeşlerime sevgi ve saygılarımı iletirken önünüzde saygıyla eğiliyorum “dedi. 

Divan başkanı, seçimin açık veya kapalı oyla yapılmasını oylamaya sundu. Katılanların çoğu seçimin el kardırarak yapılmasını istedi.  Yapılan seçimde katılımcıların neredeyse tamamının oyunu alan Mustafa Salman yeniden Başkan seçildi.

AdminAdmin