GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2021 09:07

Müzisyenlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a türkülü teşekkür

Adıyaman Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu (MÜZSAN) İl Başkanı Halil Tanyıldız ve üyeleri, korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sağlanan destekler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a türkü seslendirerek, teşekkür ettiler..

Müzisyenlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a türkülü teşekkür

Kahta İlçesi 100. Yıl Parkı’nda bir araya gelen MÜZSAN Adıyaman İl Başkanı Halil Tanyıldız ve yönetim kurulu üyeleri basın açıklaması yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zor zamanlarda sanata ve sanatçıya sahip çıktığını belirten Başkan Halil Tanyıldız, “Sanata ve sanatçıya koronavirüs salgını döneminde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a teşekkür ediyoruz. Salgın dolayı ülke genelinde kapanma olduğunda müzisyen ve sanatçı arkadaşlarımız çok etkilendi. Ama devletimizin bize yardım elini uzattı. Allah, devletimize zeval vermesin. Bu zor dönemde yanımızda oldu. Biz de sanatçı arkadaşlarımızla beraber emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan kısa açıklamanın ardından müzisyenler, Adıyaman türküsünü hep birlikte seslendirerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Kaynak : PHA