İLÇE
Giriş Tarihi : 02-09-2021 09:07

Öğrencilerini palyaço kıyafeti giyerek karşıladı

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Şehit Özer Salik İlkokulu Sınıf Öğretmeni Hakan Kıvanç, 2021-2022 eğitim öğretim yılı yılının ilk gününde uyum eğitimine başlayan 1. sınıf öğrencilerini palyaço kıyafeti giyerek karşıladı..

Öğrencilerini palyaço kıyafeti giyerek karşıladı

Sürpriz karşılamayla ilgili bilgi veren Sınıf Öğretmeni Hakan Kıvanç, öğrencileri ile iletişimi güçlü kılmak, öğrencilerin okul kültürüne uyumunu kolaylaştırarak birlikteliğini güçlendirmek, okulu ve öğretmeni sevmeyi amaçlayarak böyle bir yol izlediğini belirtti.

Kıvanç, ayrıca yaşadığımız salgın döneminde çocukların evlere kapanması sonucunda sosyal aktivitelerden uzak kalmalarının onlar üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmeyi, öğrencilerin kendilerini daha güvende hissederek, eğitim öğretim  alanında yapılacak çalışmalara olumlu katkısı olacağını ifade etti.

Çeşitli hediyeler vererek ve okul bahçesinde öğrencileri ile oyunlar oynayarak, hem öğrencilerin birbirleriyle hem de öğretmenleriyle kaynaşmasına şahit olan veliler ise, öğretmenleri Hakan Kıvanç'ın yaptığı bu etkinlikten dolayı teşekkür ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir ise, alışılagelmişin dışına farklı etkinlikler ile öğrencilerimizi karşılayan Hakan Kıvanç'a teşekkür ederek başarılarının devamı diledi.

 

Kaynak : PHA