İLÇE
Giriş Tarihi : 25-04-2021 20:55   Güncelleme : 25-04-2021 20:55

Rehabilitasyon Merkezi’nden 23 Nisan Kutlaması

Rehabilitasyon Merkezi’nden 23 Nisan Kutlaması

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir gün önceden kutlayarak öğrencilerini mutlu etti.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin bahçesinde düzenlenen etkinlikte, özel eğitim öğrencileri 23 Nisan Bayramı’nı doyasıya yaşadı.

Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinden yapılan açıklamada, "Bir ulusun yazgısının bir kişi tarafından değil, ulusun kendisi tarafından belirlendiği, ulusun kendi yolunu kendisinin çizdiği büyük bir devrimin sevincini yaşıyoruz…"denildi.

Açıklamada, bugün Büyük Önder Atatürk'ün 23 Nisan 1920'de Türk Milletinin geleceği yolunda attığı adımlardan biri olan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 101. yıl dönümünde "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak için toplandıkları belirtilerek, "Özel Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ailesi olarak bugün hem eğlendik hem eğlendirdik. Hepinizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramınızı kutlar, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı, mutlu bir hayat dileriz."ifadeleri kullanıldı.