SPOR
Giriş Tarihi : 17-04-2021 12:10   Güncelleme : 17-04-2021 12:10

Şampiyon Çim Hokey Takımımız 1.Ligde

Şampiyon Çim Hokey Takımımız 1.Ligde

Alanya ilinde 21 - 26 Mart tarihleri arasında yapılan Hokey 1. Lige yükselme müsabakasına katılan Adıyaman Hokey takımı Büyük Erkekler kategorisinde şampiyon olarak Hokey 1. Lige yükselen hokey sporcularımız İl Müdürü Fikret Keleş’i makamında ziyaret etti.

Şampiyonanın ardından elde ettikleri başarı ve mutluluğu İl Müdürü Fikret Keleş ile paylaşan Hokey sporcuları ve antrenör Hasan Özekşi Adıyaman’ı en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşadıklarını söylediler.

”Türkiye şampiyonluğu elde ederek hokey 1. lige yükselerek gelecekte daha büyük başarılara imza atacağınızı hepimize gösterdiniz diyen İl Müdürü Fikret Keleş, sporcu ve antrenörleri kutlayarak şöyle konuştu:

“Bu büyük başarının ardından kendinize yeni hedefler koyacağınıza inanıyorum. Büyükler kategorisinde Çim Hokeyi Süper Lig’de Adıyamanlı sporcuları görmek hepimizi mutlu edecektir. Ayrıca bir diğer hokey takımımız U16 1.Lig Hokey liginde mücadele etmeye devam ediyor. Ben gösterdiğiniz başarılardan dolayı antrenörümüzü ve sizleri gönülden kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.”

Adıyaman’da Milli takım kampına davet edilen sporcuların yetiştiğine dikkat çeken İl Müdürü Fikret Keleş, “U16 Milli takımına 4, U19 Milli takımına ise 4 olmak üzere Hokey Milli takımında Adıyaman’dan toplamda 8 sporcumuz ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecektir. Artık Adıyamanlı gençlerimiz Hokey ’de hünerlerini büyük bir başarı ile sergiliyor” dedi.

Şampiyon sporculara spor malzemesi hediye eden İl Müdürü Fikret Keleş’e Şampiyon sporcular da Hokey Stiği hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.