GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-09-2021 09:48   Güncelleme : 16-09-2021 10:11

SANKO Üniversitesi öğrencilerini bekliyor

SANKO Üniversitesi, ek yerleştirme sürecinde, Beslenme-Diyetetik ile Fizyoterapi-Rehabilitasyon Bölümlerine öğrencilerini bekliyor..

SANKO Üniversitesi öğrencilerini bekliyor

Tercih döneminde lisans bölümlerinden herhangi birine yerleşemeyen üniversiteli adayları, SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi eslenme-Diyetetik ile Fizyoterapi-Rehabilitasyon bölümlerini tercih ederek, umutlarını ek yerleştirme fırsatı ile gerçekleştirebilecek. 

SANKO Üniversitesi tarafından, 2021-2022 eğitim yılı ek yerleştirme dönemlerinde geçerli olmak üzere eslenme-Diyetetik ile Fizyoterapi-Rehabilitasyon bölümlerini tercih edip yerleşen her öğrenciye, ilk yıl geçerli olmak üzere tüm indirimlere ek, yüzde 15 ek yerleştirme indirimi, ayrıca bu bölümlere ilk tercihleri olarak yerleşen her öğrenciye tüm indirimlere ek bir yıl geçerli olmak üzere ek yüzde 10 ilk tercih indirimi fırsatı da sunuluyor.

SANKO’lu olmak için hala şansı bulunan öğrenciler, üniversiteyi gezerek ya da web sayfasını ziyaret ederek, üniversite ve bölümler hakkında detaylı bilgi alabilir ve uygulamaları yerinde görebilir.