SAĞLIK
Giriş Tarihi : 21-05-2022 23:47

SMA Hastası Minik Melik Tedavi İçin Yardım Bekliyor

SMA hastası minik Melik Atabay, gen tedavisine ulaşabilmek için hayırseverlerden uzanacak yardım elini bekliyor.

SMA Hastası Minik Melik Tedavi İçin Yardım Bekliyor

Canan ve Mehmet Atabay  çiftinin SMA Tip 1 hastalığı teşhisi konulan 2 aylık bebeği minik Melik, gen tedavisine ulaşabilmek için hayırseverlerden uzanacak yardım elini bekliyor.

Daha önce birçok smali bebek yurt dışındaki ilacı alamadığı için melek oldu bazıları ise hayırseverlerimizin katkılarıyla tedavilerini olarak sağlığına kavuştular. Hayatlarını yitiren canlara bizim bebeğimiz eklenmesin diyen acılı aile evlatlarını yaşatmak için tüm hayırseverlerden yardım bekliyor.

Melik Atabay Diyor ki...  "Merhaba ben Melik,  Annem Canan, babam Mehmet . Türkiye'nin en küçük SMA TİP1 ölümcül kas hastasıyım. Yurtdışındaki Zolgensma gen tedavisine en kısa sürede ulaşamazsam kısa bir sürede bu dünyadan ayrılacağım. Ben sizlerin ellerimden sıkı sıkı tutacağınıza inanıyorum." Vicdanın şehri Adıyaman "Haydi Bismillah" Minik yavrumuz Melik'in elini sımsıkı tutun ve kampanya bitene kadar bırakmayın lütfen.... Valilik izni alınarak kampanyasına yeni başlanılan Melik için Bugün 179 kişi 100 TL bağışladığında %1 ile ilk adımı atmış olacağız. Sizlerde bu ilk yüzdelik dilimde katkılarınızla yer almak ister misiniz? İnsan hayatından daha değerli hiçbir şeyin olmadığı bu dünyada bizlerin sağlığı için çabalayan sağlık çalışanlarımızın her birinin önemi ve değeri bizler için çok büyük. Evladımıza sahip çıktığınız, az çok demeden bağışlarınızı esirgemediğiniz için teşekkür ediyoruz. Evladımın yaşaması için sizlerin her sadakası ona can olacak, nefes olacak. Damlaya damlaya göl olacak inşallah. Bu kampanyalar tamamlanıyor, kaç evladımız kurtuldu. Bizim evladımız da kurtulabilir yeter ki elinizi bırakmayın. Sizlere ve desteklerinize her zaman ihtiyacımız var. Rabbimin rahmeti üzerinize olsun inşallah.

Destekleriniz için

Iban Ziraat Bankası

TR 41 0001 0001 8354 8912 2550 06

Alıcı: Canan Atabay

Açıklama: Melik İçin Bende Varım

AdminAdmin