EĞİTİM
Giriş Tarihi : 06-09-2022 18:55

'Temel Eğitimde 10 Bin Okul' projesi devam ediyor

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yunus Derekaya ziyaret etti.

'Temel Eğitimde 10 Bin Okul' projesi devam ediyor

Kahta Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen toplantıya MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yunus Derekaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve ilkokul ile ortaokul müdürleri katıldı.
Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yunus Derekaya, başkanlığında "Temel Eğitimde 10 Bin Okul" projesi çerçevesinde yapılan çalışmalar hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
"Temel Eğitimde 10 bin okul" projesiyle okullar arası başarı ve imkan farklılıklarını azaltmak istediklerini belirten Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yunus Derekaya, eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirmek için gerekli çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini kaydetti.
Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yunus Derekaya’nın Kahta ilçesine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli,  "Temel Eğitimde 10 bin Okul" projesi kapsamında Kahta ilçesinde çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Kaynak: PHA

AdminAdmin